Speciální edice Bagheera pro SP!

3.10.2018

foto Speciální edice Bagheera pro SP!

Významným sponzorem finálového kola SP je švédská firma, která obléká švédskou reprezentaci a řadu významných skandinávských a dnes i českých klubů.

Významným sponzorem finálového kola SP je švédská firma, která obléká švédskou reprezentaci a řadu významných skandinávských a dnes i českých klubů. Bagheera sídlí ve švédské Avestě a na sportovním trhu působí téměř čtyři desítky let. V Česku Bagheeru již pátým rokem reprezentuje rodinná firma O-RUN. K příležitosti konání SP v Praze pro vás designerský tým O-RUN spolu s pořadateli připravili speciální na míru ušité čelenky, které si budete moci zakoupit v Bagheera stanu přímo v arénách jednotlivých závodů.

K dispozici bude taktéž speciální česká edice Bagheera podkolenek. Fanděte a běhejte ve stylu oslav 100 let výročí založení Československa.

V neposlední řadě Bagheera obléká i naše pořadatele. Poznáte je podle zelených vest a úsměvu na tváři. Máte se na co těšit.

A ještě jedna perlička přímo ze zákulisí na závěr. V neděli chystají pořadatelé unikátní představování nejlepších borců ve vedení SP. Divákům garantujeme nevšední podívanou.